Supraball

0.2.6 Alpha

Pistollerle birinci şahıs futbol... Ne yanlış gidebilir?

5.0

1

97.2k

Rate this App

Supraball birinci şahıs bir futbol oyunudur. Oyun bu sporun bazı temel kurallarını muhafaza etse de tamamı ile eşsiz bir deneyim sağlayabilmek için bazı yeni kuralları da işin içine sokuyor.

Birincisi Supraball’da oyuncular topu kontrol etmenin yanı sıra pas vermek ya da gol atışı yapmak için kullanabileceğiniz bir tür yer çekimi tabancasına sahiptir.

Buna ek olarak, Supraball’daki takımlarda yalnızca beş oyuncu vardır ve hepsi de kalenin dışındadır. Bunun yanı sıra top çok yükseğe çıkmadıkça duvarların arasında zıplayacaktır.

Bunun dışında Supraball futbola oldukça benzerdir: Amacınız topu rakip takımın kalesine sokmayı deneyerek rakibinizden daha fazla gol atmaktır. Bunu yapabilmek için yapılabilecek en iyi şey rakiplerinizin topu çalmasına izin vermemeye çalışarak topu takımınızın oyuncuları arasında pas yaparak dolaştırmaktır.

Doğal olarak her takımın sahadaki oyunculardan biraz daha hızlı hareket eden bir kalecisi vardır. Bundan dolayı her oyun genellikle amaçlanan seviyelere gitmeden her iki takımın da bir kaç gol atmış olması ile sonuçlanacaktır.

Supraball tamamı ile eşsiz bir oyun deneyimi yaratarak alışılmış futbol oyununa eşsiz bir fark katan eğlenceli bir spor oyunudur. Buna ek olarak, Unreal Engine’in gücü ve çeşitliliği sayesinde Supraball bazı olağanüstü görsellere ve animasyonlara sahiptir.
Uptodown X